Ty masz pomysł na aplikacje, a my wiemy jak go ugryźć!

Jak tworzymy?

W zależności od budżetu oraz wymagań czasowych klienta, nasze zespoły pracują w dwóch różnych metodykach

Programowanie ekstremalne

Grasujemy tam, gdzie kończą się możliwości innych. Jeśli chcesz wprowadzić na rynek produkt z rozwiązaniami, jakich wcześniej nie było, my już ostrzymy zęby. Rzucamy się w wir… pracy.

Bez dokładnej specyfikacji, ale z wizją końcowego efektu przystępujemy do programowania. Łączymy wiele praktyk, by osiągnąć cel i ominąć potencjalne przeszkody. Jednak, aby się nam udało, musimy być z Tobą w stałym kontakcie. Stawiamy na elastyczność, bo tu sytuacja może zmieniać się niezwykle dynamicznie… jak w filmie „Szczęki”.

Scrum development

Pracę całego rekiniego zespołu dzielimy na tzw. sprinty. Jeden trwa od 1 do 4 tygodni. Po każdym sprincie w naszym software house mamy już część gotowego oprogramowania. Sprawnie? Jak to u żarłaczy.

Spotykamy się i przedstawiamy efekt pracy. Dyskutujemy. Opiniujemy. Ulepszamy. W ten sposób szybko dostarczamy podstawową wersję produktu gotową do wprowadzenia na rynek. To pozwoli nam sprawdzić, czy produkt się spodoba i czy warto rozwijać go dalej, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze. Posunięcie godne rekina biznesu!

Proces tworzenia

1

Zbieramy wymagania

Zaczynamy wspólną przygodę! Byśmy nie utonęli w morzu niejasności, podczas pierwszych rozmów dzielisz się z nami swoimi oczekiwaniami co do produktu. Robimy wszystko, aby dokładnie zrozumieć Twój pomysł. Dopiero wtedy możemy rozpocząć atak na… komputery.

2

Przygotowujemy zakres projektu

Zaczynamy od taktyki godnej rekina – gwarantującej sukces. Tworzymy zarys funkcjonalności i wyglądu całej aplikacji tak, aby spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. Uwaga! Dla startupów jest to wersja MVP produktu (w minimalnym stopniu gotowa do wejścia na rynek).

3

Tworzymy aplikację

Czas start! Zaczyna się akcja pełna napięcia. Wyostrzamy wszystkie zmysły, by od teraz przez 100% czasu swojej pracy tworzyć dla Ciebie. Na bieżąco informujemy Cię o postępach oraz prezentujemy efekty działań naszego rekiniego software house.

4

Wdrażamy produkt

Gotowe! Twoja aplikacja już może wypłynąć na szerokie wody, czyli wejść na rynek. Wersja mobilna pojawia się w App Store oraz w Google Play, natomiast webowa pod konkretnym adresem WWW.

5

Zapewniamy utrzymanie

Po spektakularnym starcie Twojej aplikacji gwarantujemy Ci utrzymanie środowiska oraz monitoring poprawności działania. W tym czasie pozostajemy czujni jak rekiny, zawsze w stanie gotowości. A jeśli zamierzasz dalej rozwijać swój produkt, nasz software house z przyjemnością Ci w tym pomoże!

Nasze ostatnie projekty

Technologie

Java
Springboot
C#
ASP.NET
Blockchain technologies
Google GRPC
Angular
Flutter
Smart Contracts
Internet of Things
JavaScript
PostgreSQL
Objectify
Amazon AWS
Google Cloud
Microsoft Azure
Docker
WebGL